با توجه به درخواستهای دانشجویان به خصوص دانشجویان شرکت کننده در موسسات کنکور مبنی بر تسهیل در تهیه کتاب مبانی تحقیق در عملیات و با توجه به هماهنگی های به عمل آمده، تعداد محدودی کتاب در اختیار فروشگاه کتاب هاشمی به آدرس ذیل قرار گرفته است.

خ ولیعصر- پایین تر از میدان ولیعصر- جنب کوچه نصر ( یک کوچه پایین تر از میدان) - فروشگاه و انتشارات هاشمی- تلفن 88938838

دانشجویان گرامی می توانند با مراجعه به این مرکز، با 5 درصد تخفیف کتاب را تهیه نمایند.

دانشجویان شهرستانی برای دریافت کتاب می توانند مبلغ 10000 تومان به ازای هر کتاب درخواستی +3500 هزینه پستی (جمعاً مبلغ 13500 تومان) به شماره کارت : 6221061038335545  یا شماره حساب: 8-295360-800 بانک پارسیان- نام صاحب حساب : محسن عبادی واریز نمایند. سپس آدرس دقیق به همراه کد پستی 10 رقمی را توسط پیام کوتاه به شماره 09125592052 و یا از طریق ایمیل semim_ie@yahoo.com  ارسال نمایند تا کتاب  برای این عزیزان پست گردد.

+ نوشته شده توسط سمیم در پنجشنبه 31 تیر1389 و ساعت 9:50 |
به جای اینکه چندین کتاب OR  بخوانید
این کتاب را چندین بار بخوانید !!!

ویژگی های این کتاب:

  جامع ترین کتاب تحقیق در عملیات موجود در بازار

  قابل استفاده برای دانشجویان مقطع کارشناسی و داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد و دکترا

  شرح کامل کلیه مطالب درسی به همراه مثال ها و نکات آموزشی منحصر به فرد و جامع

 مجموعه تست های جامع شامل کنکور های سراسری و آزاد کارشناسی ارشد رشته های صنایع، سیستم و مدیریت و تست های تألیفی به همراه پاسخ های کاملا تشریحی منطبق بر نکات آموزشی

+ نوشته شده توسط سمیم در شنبه 1 خرداد1389 و ساعت 19:49 |

سپاس خداي منان را که ياريمان نمود تا در ترويج علم سهم کوچکي داشته باشيم.

 

     در جهان امروز، تصميم گيري يکي از وظايف مهم مديران مي­ باشد. تحقيق در عمليات، يکي از ابزارهاي قوي جهت تصميم گيري هاي مديريتي به شمار مي­ رود. به عبارت ديگر تحقيق در عمليات، مجموعه­ اي از مدل ها و تکنيک هاي کمي است که از طريق روشهاي علمي، مديران را در امر تصميم گيري ياري مي­ نمايد.

کتاب حاضر، جلد اول از مجموعه دو جلدي "مباني تحقيق در عمليات" است که شامل 4 فصل از سرفصلهاي مربوط به درس تحقيق در عمليات به همراه تستهاي متعدد در پايان هر فصل و پاسخهاي تشريحي براي آن ها مي­ باشد. در ارائه مباحث مربوط به هر فصل، سعي شده است تا ضمن حفظ سادگي و پيوستگي مطالب تا حد امکان، کليه مطالب مورد نياز براي دانشجويان کارشناسي و داوطلبين کنکور کارشناسي ارشد رشته هاي مهندسي صنايع و مديريت  بيان گردد.

بسياري از قضاياي مربوط به مباحث برنامه ­ريزي خطي، در اين کتاب در قالب نکته مطرح گرديده ­اند که بخشي از آن ها و برخي مثال ها از دانش مولفان استخراج گرديده و در هيچ يک از کتب مرجع يافت نمي شود. همچنين با توجه به حجم زياد مطالب از اثبات قضايا و نکات صرف نظر گرديده است و تنها اثبات برخي از آنها براي نمونه ارائه شده است. به علاقه مندان توصيه مي­شود تا براي آگاهي از نحوه اثبات ساير قضايا به مراجع معرفي شده در انتهاي کتاب مراجعه نمايند. همچنين به خوانندگان گرامي توصيه مي­ گردد تا براي فهم بهتر نکات هر فصل، هنگام پاسخگويي به تستها به ارجاعاتي که در پاسخنامه به نکات داخل متن انجام شده است، توجه نمايند.

تستهاي هر فصل، شامل مجموعه سؤالات کنکوري (سراسري و آزاد)، تستهاي آزمونهاي آزمايشي مختلف و تستهاي تأليفي مي­ باشد. جهت حفظ جنبه آموزشي کتاب از جداسازي تستها خودداري شده است، اما در ترتيب سؤالات هر فصل سعي شده است تا ابتدا سؤالات ساده تر مطرح و در ادامه سؤالات مشکلتر ارائه گردند. براي جمع بندي مطالب آموخته شده نيز، دو آزمون بيست سوالي در انتهاي کتاب گنجانده شده است.

خوانندگان محترم مي­ توانند جهت ارائه نظرات و پيشنهادات خود نسبت به اين کتاب و کسب اطلاعات بيشتر از طريق وبلاگ www.semim.blogfa.com و يا پست الکترونيکي semim_ie@yahoo.com اقدام نمايند. همچنين، از زحمات آقاي حميد شيرازي مسئول انتشارات نياز، آقاي باقري راد مسئول تايپ، آقاي مهندس امير توکلي طراح جلد و دانشجويان عزيز، خانم سعيده جمالي و آقايان آرام بحريني، علي ندائي، احسان فاضلي و ابراهيم مزرعه فراهاني که در ويرايش علمي و ادبي کتاب ما را ياري نمودند، سپاسگزاري مي­ نماييم. در پايان يادآور مي گردد که اثر پيش رو، حاصل تلاش جمعي همه­ي مؤلفين بوده و ترتيب اسامي بر روي جلد و داخل کتاب بر اساس ترتيب حروف الفبا مي باشد. به اميد اينکه اين اثر، گامي در جهت اعتلاي علمي ميهن عزيزمان باشد.

بهار 89

مؤلفان
+ نوشته شده توسط سمیم در شنبه 1 خرداد1389 و ساعت 11:6 |